Квалификации

Класиране Група A»

Отбор М Т
Чехия 10 22
Исландия 10 20
Турция 10 18
Холандия 10 13
Казахстан 10 5
Латвия 10 5

Класиране Група B»

Отбор М Т
Белгия 10 23
Уелс 10 21
Босна и Херцеговина 10 17
Израел 10 13
Кипър 10 12
Андора 10 0

Мачове Група B»

Дата | час
09.09 | 21:45 Андора 1:2 Уелс
09.09 | 21:45 Босна и Херцеговина 1:2 Кипър
10.10 | 21:45 Белгия 6:0 Андора
10.10 | 21:45 Кипър 1:2 Израел
10.10 | 21:45 Уелс 0:0 Босна и Херцеговина
13.10 | 21:45 Андора 1:4 Израел
13.10 | 21:45 Босна и Херцеговина 1:1 Белгия
13.10 | 21:45 Уелс 2:1 Кипър
16.11 | 20:00 Кипър 5:0 Андора
16.11 | 20:00 Белгия 0:0 Уелс
16.11 | 22:45 Израел 3:0 Босна и Херцеговина
28.03 | 20:00 Израел 0:3 Уелс
28.03 | 22:45 Андора 0:3 Босна и Херцеговина
28.03 | 22:45 Белгия 5:0 Кипър
31.03 | 21:45 Израел 0:1 Белгия
12.06 | 21:45 Уелс 1:0 Белгия
12.06 | 21:45 Босна и Херцеговина 3:1 Израел
12.06 | 21:45 Андора 1:3 Кипър
03.09 | 21:45 Белгия 3:1 Босна и Херцеговина
03.09 | 21:45 Кипър 0:1 Уелс
03.09 | 21:45 Израел 4:0 Андора
06.09 | 19:00 Уелс 0:0 Израел
06.09 | 21:45 Кипър 0:1 Белгия
06.09 | 21:45 Босна и Херцеговина 3:0 Андора
10.10 | 21:45 Андора 1:4 Белгия
10.10 | 21:45 Босна и Херцеговина 2:0 Уелс
10.10 | 21:45 Израел 1:2 Кипър
13.10 | 21:45 Белгия 3:1 Израел
13.10 | 21:45 Кипър 2:3 Босна и Херцеговина
13.10 | 21:45 Уелс 2:0 Андора

Класиране Група C»

Отбор М Т
Испания 10 27
Словакия 10 22
Украйна 10 19
Беларус 10 11
Люксембург 10 4
Македония 10 4

Мачове Група C»

Дата | час
08.09 | 21:45 Люксембург 1:1 Беларус
08.09 | 21:45 Испания 5:1 Македония
08.09 | 21:45 Украйна 0:1 Словакия
09.10 | 21:45 Беларус 0:2 Украйна
09.10 | 21:45 Македония 3:2 Люксембург
09.10 | 21:45 Словакия 2:1 Испания
12.10 | 19:00 Украйна 1:0 Македония
12.10 | 21:45 Люксембург 0:4 Испания
12.10 | 21:45 Беларус 1:3 Словакия
15.11 | 20:00 Люксембург 0:3 Украйна
15.11 | 22:45 Македония 0:2 Словакия
15.11 | 22:45 Испания 3:0 Беларус
27.03 | 22:45 Македония 1:2 Беларус
27.03 | 22:45 Словакия 3:0 Люксембург
27.03 | 22:45 Испания 1:0 Украйна
14.06 | 19:00 Украйна 3:0 Люксембург
14.06 | 21:45 Беларус 0:1 Испания
14.06 | 21:45 Словакия 2:1 Македония
05.09 | 19:00 Люксембург 1:0 Македония
05.09 | 19:00 Украйна 3:1 Беларус
05.09 | 21:45 Испания 2:0 Словакия
08.09 | 21:45 Словакия 0:0 Украйна
08.09 | 21:45 Македония 0:1 Испания
08.09 | 21:45 Беларус 2:0 Люксембург
09.10 | 21:45 Македония 0:2 Украйна
09.10 | 21:45 Словакия 0:1 Беларус
09.10 | 21:45 Испания 4:0 Люксембург
12.10 | 21:45 Беларус 0:0 Македония
12.10 | 21:45 Люксембург 2:4 Словакия
12.10 | 21:45 Украйна 0:1 Испания

Класиране Група D»

Отбор М Т
Германия 10 22
Полша 10 21
Ейре 10 18
Шотландия 10 15
Грузия 10 9
Гибралтар 10 0

Класиране Група E»

Отбор М Т
Англия 10 30
Швейцария 10 21
Словения 10 16
Естония 10 10
Литва 10 10
Сан Марино 10 1

Мачове Група E»

Дата | час
08.09 | 21:45 Естония 1:0 Словения
08.09 | 21:45 Сан Марино 0:2 Литва
08.09 | 21:45 Швейцария 0:2 Англия
09.10 | 21:45 Англия 5:0 Сан Марино
09.10 | 21:45 Литва 1:0 Естония
09.10 | 21:45 Словения 1:0 Швейцария
12.10 | 19:00 Естония 0:1 Англия
12.10 | 21:45 Литва 0:2 Словения
14.10 | 21:45 Сан Марино 0:4 Швейцария
15.11 | 20:00 Англия 3:1 Словения
15.11 | 20:00 Сан Марино 0:0 Естония
15.11 | 22:45 Швейцария 4:0 Литва
27.03 | 22:45 Англия 4:0 Литва
27.03 | 22:45 Словения 6:0 Сан Марино
27.03 | 22:45 Швейцария 3:0 Естония
14.06 | 19:00 Словения 2:3 Англия
14.06 | 19:00 Естония 2:0 Сан Марино
14.06 | 21:45 Литва 1:2 Швейцария
05.09 | 19:00 Естония 1:0 Литва
05.09 | 19:00 Сан Марино 0:6 Англия
05.09 | 21:45 Швейцария 3:2 Словения
08.09 | 21:45 Словения 1:0 Естония
08.09 | 21:45 Литва 2:1 Сан Марино
08.09 | 21:45 Англия 2:0 Швейцария
09.10 | 21:45 Англия 2:0 Естония
09.10 | 21:45 Словения 1:1 Литва
09.10 | 21:45 Швейцария 7:0 Сан Марино
12.10 | 21:45 Естония 0:1 Швейцария
12.10 | 21:45 Литва 0:3 Англия
12.10 | 21:45 Сан Марино 0:2 Словения

Класиране Група F»

Отбор М Т
Северна Ирландия 10 21
Румъния 10 20
Унгария 10 16
Финландия 10 12
Фарьорски острови 10 6
Гърция 10 6

Мачове Група F»

Дата | час
07.09 | 19:00 Унгария 1:2 Северна Ирландия
07.09 | 21:45 Фарьорски острови 1:3 Финландия
07.09 | 21:45 Гърция 0:1 Румъния
11.10 | 19:00 Румъния 1:1 Унгария
11.10 | 21:45 Финландия 1:1 Гърция
11.10 | 21:45 Северна Ирландия 2:0 Фарьорски острови
14.10 | 21:45 Гърция 0:2 Северна Ирландия
14.10 | 21:45 Финландия 0:2 Румъния
14.10 | 21:45 Фарьорски острови 0:1 Унгария
14.11 | 22:45 Гърция 0:1 Фарьорски острови
14.11 | 22:45 Унгария 1:0 Финландия
14.11 | 22:45 Румъния 2:0 Северна Ирландия
29.03 | 19:00 Северна Ирландия 2:1 Финландия
29.03 | 19:00 Румъния 1:0 Фарьорски острови
29.03 | 21:45 Унгария 0:0 Гърция
13.06 | 19:00 Финландия 0:1 Унгария
13.06 | 21:45 Фарьорски острови 2:1 Гърция
13.06 | 21:45 Северна Ирландия 0:0 Румъния
04.09 | 21:45 Фарьорски острови 1:3 Северна Ирландия
04.09 | 21:45 Гърция 0:1 Финландия
04.09 | 21:45 Унгария 0:0 Румъния
07.09 | 21:45 Румъния 0:0 Гърция
07.09 | 21:45 Северна Ирландия 1:1 Унгария
07.09 | 21:45 Финландия 1:0 Фарьорски острови
08.10 | 21:45 Унгария 2:1 Фарьорски острови
08.10 | 21:45 Северна Ирландия 3:1 Гърция
08.10 | 21:45 Румъния 1:1 Финландия
11.10 | 19:00 Фарьорски острови 0:3 Румъния
11.10 | 19:00 Финландия 1:1 Северна Ирландия
11.10 | 19:00 Гърция 4:3 Унгария

Класиране Група G»

Отбор М Т
Австрия 10 28
Русия 10 20
Швеция 10 18
Черна гора 10 11
Лихтенщайн 10 5
Молдова 10 2

Мачове Група G»

Дата | час
08.09 | 19:00 Русия 4:0 Лихтенщайн
08.09 | 21:45 Австрия 1:1 Швеция
08.09 | 21:45 Черна гора 2:0 Молдова
09.10 | 21:45 Лихтенщайн 0:0 Черна гора
09.10 | 21:45 Молдова 1:2 Австрия
09.10 | 21:45 Швеция 1:1 Русия
12.10 | 19:00 Австрия 1:0 Черна гора
12.10 | 19:00 Русия 1:1 Молдова
12.10 | 21:45 Швеция 2:0 Лихтенщайн
15.11 | 20:00 Австрия 1:0 Русия
15.11 | 20:00 Молдова 0:1 Лихтенщайн
15.11 | 22:45 Черна гора 1:1 Швеция
27.03 | 22:45 Лихтенщайн 0:5 Австрия
27.03 | 22:45 Молдова 0:2 Швеция
27.03 | 22:45 Черна гора 0:3 Русия
14.06 | 19:00 Русия 0:1 Австрия
14.06 | 19:00 Лихтенщайн 1:1 Молдова
14.06 | 21:45 Швеция 3:1 Черна гора
05.09 | 19:00 Русия 1:0 Швеция
05.09 | 21:45 Австрия 1:0 Молдова
05.09 | 21:45 Черна гора 2:0 Лихтенщайн
08.09 | 21:45 Швеция 1:4 Австрия
08.09 | 21:45 Молдова 0:2 Черна гора
08.09 | 21:45 Лихтенщайн 0:7 Русия
09.10 | 21:45 Лихтенщайн 0:2 Швеция
09.10 | 21:45 Молдова 1:2 Русия
09.10 | 21:45 Черна гора 2:3 Австрия
12.10 | 19:00 Австрия 3:0 Лихтенщайн
12.10 | 19:00 Русия 2:0 Черна гора
12.10 | 19:00 Швеция 2:0 Молдова

Класиране Група H»

Отбор М Т
Италия 10 24
Хърватия 10 20
Норвегия 10 19
България 10 11
Азербайджан 10 6
Малта 10 2

Мачове Група H»

Дата | час
09.09 | 19:00 Азербайджан 1:2 България
09.09 | 21:45 Хърватия 2:0 Малта
09.09 | 21:45 Норвегия 0:2 Италия
10.10 | 21:45 България 0:1 Хърватия
10.10 | 21:45 Италия 2:1 Азербайджан
10.10 | 21:45 Малта 0:3 Норвегия
13.10 | 21:45 Норвегия 2:1 България
13.10 | 21:45 Малта 0:1 Италия
13.10 | 21:45 Хърватия 6:0 Азербайджан
16.11 | 20:00 Азербайджан 0:1 Норвегия
16.11 | 22:45 България 1:1 Малта
16.11 | 22:45 Италия 1:1 Хърватия
28.03 | 20:00 Азербайджан 2:0 Малта
28.03 | 20:00 Хърватия 5:1 Норвегия
28.03 | 22:45 България 2:2 Италия
12.06 | 21:45 Норвегия 0:0 Азербайджан
12.06 | 21:45 Малта 0:1 България
12.06 | 21:45 Хърватия 1:1 Италия
03.09 | 19:00 Азербайджан 0:0 Хърватия
03.09 | 21:45 България 0:1 Норвегия
03.09 | 21:45 Италия 1:0 Малта
06.09 | 19:00 Малта 2:2 Азербайджан
06.09 | 19:00 Норвегия 2:0 Хърватия
06.09 | 21:45 Италия 1:0 България
10.10 | 19:00 Азербайджан 1:3 Италия
10.10 | 19:00 Норвегия 2:0 Малта
10.10 | 21:45 Хърватия 3:0 България
13.10 | 21:45 България 2:0 Азербайджан
13.10 | 21:45 Италия 2:1 Норвегия
13.10 | 21:45 Малта 0:1 Хърватия

Класиране Група I»

Отбор М Т
Португалия 8 21
Албания 8 14
Дания 8 12
Сърбия 8 4
Армения 8 2

Анкета

Кой е основната причина за титлата на Португалия на Евро 2016?