Класиране Група A»

Отбор М Т
Германия 10 30
Турция 10 17
Белгия 10 15
Австрия 10 12
Азербайджан 10 7
Казахстан 10 4

Мачове Група A»

Дата | час
03.09 | 19:00 Казахстан 0:3 Турция
03.09 | 21:45 Белгия 0:1 Германия
07.09 | 21:00 Турция 3:2 Белгия
07.09 | 21:30 Австрия 2:0 Казахстан
07.09 | 21:45 Германия 6:1 Азербайджан
08.10 | 19:00 Казахстан 0:2 Белгия
08.10 | 21:30 Австрия 3:0 Азербайджан
08.10 | 21:45 Германия 3:0 Турция
12.10 | 18:00 Азербайджан 1:0 Турция
12.10 | 20:00 Казахстан 0:3 Германия
12.10 | 21:45 Белгия 4:4 Австрия
25.03 | 22:30 Австрия 0:2 Белгия
26.03 | 22:00 Германия 4:0 Казахстан
29.03 | 20:30 Турция 2:0 Австрия
29.03 | 21:45 Белгия 4:1 Азербайджан
03.06 | 16:00 Казахстан 2:1 Азербайджан
03.06 | 21:35 Австрия 1:2 Германия
03.06 | 21:45 Белгия 1:1 Турция
07.06 | 20:00 Азербайджан 1:3 Германия
02.09 | 19:00 Азербайджан 1:1 Белгия
02.09 | 20:00 Турция 2:1 Казахстан
02.09 | 21:45 Германия 6:2 Австрия
06.09 | 18:00 Азербайджан 3:2 Казахстан
06.09 | 21:30 Австрия 0:0 Турция
07.10 | 19:00 Азербайджан 1:4 Австрия
07.10 | 21:30 Турция 1:3 Германия
07.10 | 21:45 Белгия 4:1 Казахстан
11.10 | 19:00 Казахстан 0:0 Австрия
11.10 | 20:00 Германия 3:1 Белгия
11.10 | 20:00 Турция 1:0 Азербайджан

Класиране Група B»

Отбор М Т
Русия 10 23
Ейре 10 21
Армения 10 17
Словакия 10 15
Македония 10 8
Андора 10 0

Класиране Група C»

Отбор М Т
Италия 10 26
Естония 10 16
Сърбия 10 15
Словения 10 14
Северна Ирландия 10 9
Фарьорски острови 10 4

Мачове Група C»

Дата | час
11.08 | 20:00 Естония 2:1 Фарьорски острови
03.09 | 20:00 Фарьорски острови 0:3 Сърбия
03.09 | 21:30 Естония 1:2 Италия
03.09 | 21:45 Словения 0:1 Северна Ирландия
07.09 | 21:30 Сърбия 1:1 Словения
07.09 | 21:50 Италия 5:0 Фарьорски острови
08.10 | 21:30 Сърбия 1:3 Естония
08.10 | 21:45 Словения 5:1 Фарьорски острови
08.10 | 21:45 Северна Ирландия 0:0 Италия
12.10 | 18:00 Фарьорски острови 1:1 Северна Ирландия
12.10 | 21:30 Естония 0:1 Словения
12.10 | 21:50 Италия 3:0 Сърбия
25.03 | 22:30 Сърбия 2:1 Северна Ирландия
25.03 | 22:45 Словения 0:1 Италия
29.03 | 21:30 Естония 1:1 Сърбия
29.03 | 21:45 Северна Ирландия 0:0 Словения
03.06 | 20:30 Фарьорски острови 0:2 Словения
03.06 | 21:45 Италия 3:0 Естония
07.06 | 21:30 Фарьорски острови 2:0 Естония
10.08 | 21:45 Северна Ирландия 4:0 Фарьорски острови
02.09 | 21:45 Фарьорски острови 0:1 Италия
02.09 | 21:45 Словения 1:2 Естония
02.09 | 21:45 Северна Ирландия 0:1 Сърбия
06.09 | 21:30 Естония 4:1 Северна Ирландия
06.09 | 21:30 Сърбия 3:1 Фарьорски острови
06.09 | 21:45 Италия 1:0 Словения
07.10 | 21:45 Сърбия 1:1 Италия
07.10 | 21:45 Северна Ирландия 1:2 Естония
11.10 | 21:45 Италия 3:0 Северна Ирландия
11.10 | 21:45 Словения 1:0 Сърбия

Класиране Група D»

Отбор М Т
Франция 10 21
Босна и Херцеговина 10 20
Румъния 10 14
Беларус 10 13
Албания 10 9
Люксембург 10 4

Мачове Група D»

Дата | час
03.09 | 21:00 Румъния 1:1 Албания
03.09 | 21:15 Люксембург 0:3 Босна и Херцеговина
03.09 | 22:00 Франция 0:1 Беларус
07.09 | 20:30 Беларус 0:0 Румъния
07.09 | 21:15 Албания 1:0 Люксембург
07.09 | 22:00 Босна и Херцеговина 0:2 Франция
08.10 | 21:15 Люксембург 0:0 Беларус
08.10 | 21:30 Албания 1:1 Босна и Херцеговина
09.10 | 22:00 Франция 2:0 Румъния
12.10 | 20:30 Беларус 2:0 Албания
12.10 | 22:00 Франция 2:0 Люксембург
25.03 | 23:00 Люксембург 0:2 Франция
26.03 | 21:15 Босна и Херцеговина 2:1 Румъния
26.03 | 22:00 Албания 1:0 Беларус
29.03 | 20:45 Румъния 3:1 Люксембург
03.06 | 21:00 Румъния 3:0 Босна и Херцеговина
03.06 | 21:50 Беларус 1:1 Франция
07.06 | 20:00 Беларус 2:0 Люксембург
07.06 | 21:15 Босна и Херцеговина 2:0 Албания
02.09 | 20:30 Люксембург 0:2 Румъния
02.09 | 20:30 Беларус 0:2 Босна и Херцеговина
02.09 | 22:00 Албания 1:2 Франция
06.09 | 21:15 Люксембург 2:1 Албания
06.09 | 21:15 Босна и Херцеговина 1:0 Беларус
06.09 | 21:30 Румъния 0:0 Франция
07.10 | 21:00 Босна и Херцеговина 5:0 Люксембург
07.10 | 21:30 Румъния 2:2 Беларус
07.10 | 22:00 Франция 3:0 Албания
11.10 | 21:00 Албания 1:1 Румъния
11.10 | 22:00 Франция 1:1 Босна и Херцеговина

Класиране Група E»

Отбор М Т
Холандия 10 27
Швеция 10 24
Унгария 10 19
Финландия 10 10
Молдова 10 9
Сан Марино 10 0

Мачове Група E»

Дата | час
03.09 | 19:30 Молдова 2:0 Финландия
03.09 | 21:00 Швеция 2:0 Унгария
03.09 | 21:45 Сан Марино 0:5 Холандия
07.09 | 21:00 Швеция 6:0 Сан Марино
07.09 | 21:30 Холандия 2:1 Финландия
07.09 | 21:30 Унгария 2:1 Молдова
08.10 | 20:00 Унгария 8:0 Сан Марино
08.10 | 21:30 Молдова 0:1 Холандия
12.10 | 18:30 Финландия 1:2 Унгария
12.10 | 21:30 Сан Марино 0:2 Молдова
12.10 | 21:30 Холандия 4:1 Швеция
17.11 | 19:30 Финландия 8:0 Сан Марино
25.03 | 22:30 Унгария 0:4 Холандия
29.03 | 20:00 Швеция 2:1 Молдова
29.03 | 21:30 Холандия 5:3 Унгария
03.06 | 21:30 Молдова 1:4 Швеция
03.06 | 21:30 Сан Марино 0:1 Финландия
07.06 | 21:00 Швеция 5:0 Финландия
07.06 | 21:30 Сан Марино 0:3 Унгария
02.09 | 18:30 Финландия 4:1 Молдова
02.09 | 20:45 Унгария 2:1 Швеция
02.09 | 21:30 Холандия 11:0 Сан Марино
06.09 | 20:00 Финландия 0:2 Холандия
06.09 | 20:45 Молдова 0:2 Унгария
06.09 | 21:30 Сан Марино 0:5 Швеция
07.10 | 19:15 Финландия 1:2 Швеция
07.10 | 21:30 Холандия 1:0 Молдова
11.10 | 21:00 Молдова 4:0 Сан Марино
11.10 | 21:00 Унгария 0:0 Финландия
11.10 | 21:15 Швеция 3:2 Холандия

Класиране Група F»

Отбор М Т
Гърция 10 24
Хърватия 10 22
Израел 10 16
Латвия 10 11
Грузия 10 10
Малта 10 1

Мачове Група F»

Дата | час
02.09 | 21:15 Израел 3:1 Малта
03.09 | 21:00 Латвия 0:3 Хърватия
03.09 | 21:45 Гърция 1:1 Грузия
07.09 | 20:00 Грузия 0:0 Израел
07.09 | 20:30 Малта 0:2 Латвия
07.09 | 21:30 Хърватия 0:0 Гърция
08.10 | 20:00 Грузия 1:0 Малта
08.10 | 21:45 Гърция 1:0 Латвия
09.10 | 22:05 Израел 1:2 Хърватия
12.10 | 20:00 Латвия 1:1 Грузия
12.10 | 21:45 Гърция 2:1 Израел
17.11 | 19:30 Хърватия 3:0 Малта
26.03 | 20:00 Грузия 1:0 Хърватия
26.03 | 21:05 Израел 2:1 Латвия
26.03 | 22:30 Малта 0:1 Гърция
29.03 | 20:05 Израел 1:0 Грузия
03.06 | 21:00 Хърватия 2:1 Грузия
04.06 | 19:30 Латвия 1:2 Израел
04.06 | 21:30 Гърция 3:1 Малта
02.09 | 16:05 Израел 0:1 Гърция
02.09 | 20:00 Грузия 0:1 Латвия
02.09 | 20:00 Малта 1:3 Хърватия
06.09 | 21:00 Хърватия 3:1 Израел
06.09 | 21:30 Латвия 1:1 Гърция
06.09 | 21:30 Малта 1:1 Грузия
07.10 | 20:00 Латвия 2:0 Малта
07.10 | 21:45 Гърция 2:0 Хърватия
11.10 | 20:00 Грузия 1:2 Гърция
11.10 | 20:00 Малта 0:2 Израел
11.10 | 20:00 Хърватия 2:0 Латвия

Класиране Група G»

Отбор М Т
Англия 8 18
Черна гора 8 12
Швейцария 8 11
Уелс 8 9
България 8 5

Класиране Група H»

Отбор М Т
Дания 8 19
Португалия 8 16
Норвегия 8 16
Исландия 8 4
Кипър 8 2

Класиране Група I»

Отбор М Т
Испания 8 24
Чехия 8 13
Шотландия 8 11
Литва 8 5
Лихтенщайн 8 4