Класиране Група A»

Отбор М Т
Полша 14 28
Португалия 14 27
Сърбия 14 24
Финландия 14 24
Белгия 14 18
Казахстан 14 10
Армения 12 9
Азербайджан 12 5

Мачове Група A»

Дата | час
16.08 | 21:45 Белгия 0:0 Казахстан
02.09 | 21:15 Сърбия 1:0 Азербайджан
02.09 | 21:30 Полша 1:3 Финландия
06.09 | 17:00 Азербайджан 1:1 Казахстан
06.09 | 19:00 Армения 0:1 Белгия
06.09 | 20:00 Финландия 1:1 Португалия
06.09 | 21:30 Полша 1:1 Сърбия
07.10 | 18:00 Казахстан 0:1 Полша
07.10 | 19:00 Армения 0:0 Финландия
07.10 | 21:15 Сърбия 1:0 Белгия
07.10 | 23:00 Португалия 3:0 Азербайджан
11.10 | 19:00 Казахстан 0:2 Финландия
11.10 | 21:15 Сърбия 3:0 Армения
11.10 | 21:30 Полша 2:1 Португалия
11.10 | 21:45 Белгия 3:0 Азербайджан
15.11 | 20:00 Финландия 1:0 Армения
15.11 | 22:30 Белгия 0:1 Полша
16.11 | 00:00 Португалия 3:0 Казахстан
24.03 | 17:00 Казахстан 2:1 Сърбия
24.03 | 20:00 Полша 5:0 Азербайджан
25.03 | 00:00 Португалия 4:0 Белгия
28.03 | 18:00 Азербайджан 1:0 Финландия
28.03 | 21:30 Полша 1:0 Армения
28.03 | 21:30 Сърбия 1:1 Португалия
02.06 | 15:00 Казахстан 1:2 Армения
02.06 | 19:00 Азербайджан 1:3 Полша
02.06 | 19:15 Финландия 0:2 Сърбия
02.06 | 21:45 Белгия 1:2 Португалия
06.06 | 16:00 Казахстан 1:1 Азербайджан
06.06 | 18:30 Армения 1:0 Полша
06.06 | 20:15 Финландия 2:0 Белгия
22.08 | 19:00 Армения 1:1 Португалия
22.08 | 19:00 Финландия 2:1 Казахстан
22.08 | 21:45 Белгия 3:2 Сърбия
08.09 | 14:00 Азербайджан -:- Армения
08.09 | 21:15 Сърбия 0:0 Финландия
08.09 | 23:00 Португалия 2:2 Полша
12.09 | 14:00 Армения -:- Азербайджан
12.09 | 18:00 Казахстан 2:2 Белгия
12.09 | 19:00 Финландия 0:0 Полша
12.09 | 23:00 Португалия 1:1 Сърбия
13.10 | 18:00 Армения 0:0 Сърбия
13.10 | 19:00 Азербайджан 0:2 Португалия
13.10 | 21:30 Полша 3:1 Казахстан
13.10 | 21:45 Белгия 0:0 Финландия
17.10 | 17:00 Казахстан 1:2 Португалия
17.10 | 19:00 Азербайджан 1:6 Сърбия
17.10 | 21:45 Белгия 3:0 Армения
17.11 | 17:00 Финландия 2:1 Азербайджан
17.11 | 22:30 Полша 2:0 Белгия
18.11 | 00:00 Португалия 1:0 Армения
21.11 | 18:00 Армения 0:1 Казахстан
21.11 | 20:00 Азербайджан 0:1 Белгия
21.11 | 22:45 Португалия 0:0 Финландия
21.11 | 22:45 Сърбия 2:2 Полша
24.11 | 20:00 Сърбия 1:0 Казахстан

Класиране Група B»

Отбор М Т
Италия 12 29
Франция 12 26
Шотландия 12 24
Украйна 12 17
Литва 12 16
Грузия 12 10
Фарьорски острови 12 0

Мачове Група B»

Дата | час
16.08 | 21:00 Фарьорски острови 0:6 Грузия
02.09 | 17:00 Шотландия 6:0 Фарьорски острови
02.09 | 18:00 Грузия 0:3 Франция
02.09 | 21:50 Италия 1:1 Литва
06.09 | 19:00 Украйна 3:2 Грузия
06.09 | 19:30 Литва 1:2 Шотландия
06.09 | 22:00 Франция 3:1 Италия
07.10 | 17:00 Фарьорски острови 0:1 Литва
07.10 | 19:00 Шотландия 1:0 Франция
07.10 | 21:50 Италия 2:0 Украйна
11.10 | 20:00 Украйна 2:0 Шотландия
11.10 | 20:00 Грузия 1:3 Италия
11.10 | 22:00 Франция 5:0 Фарьорски острови
24.03 | 18:00 Фарьорски острови 0:2 Украйна
24.03 | 18:00 Шотландия 2:1 Грузия
24.03 | 20:00 Литва 0:1 Франция
28.03 | 18:00 Украйна 1:0 Литва
28.03 | 18:00 Грузия 3:1 Фарьорски острови
28.03 | 21:50 Италия 2:0 Шотландия
02.06 | 21:00 Литва 1:0 Грузия
02.06 | 21:45 Фарьорски острови 1:2 Италия
02.06 | 22:00 Франция 2:0 Украйна
06.06 | 19:15 Фарьорски острови 0:2 Шотландия
06.06 | 21:45 Литва 0:2 Италия
06.06 | 22:00 Франция 1:0 Грузия
08.09 | 17:00 Шотландия 3:1 Литва
08.09 | 18:00 Грузия 1:1 Украйна
08.09 | 21:50 Италия 0:0 Франция
12.09 | 20:00 Литва 2:1 Фарьорски острови
12.09 | 21:45 Украйна 1:2 Италия
12.09 | 22:00 Франция 0:1 Шотландия
13.10 | 17:00 Шотландия 3:1 Украйна
13.10 | 18:00 Фарьорски острови 0:6 Франция
13.10 | 21:50 Италия 2:0 Грузия
17.10 | 19:00 Грузия 2:0 Шотландия
17.10 | 19:00 Украйна 5:0 Фарьорски острови
17.10 | 22:00 Франция 2:0 Литва
17.11 | 20:00 Шотландия 1:2 Италия
17.11 | 21:00 Литва 2:0 Украйна
21.11 | 18:30 Грузия 0:2 Литва
21.11 | 22:30 Италия 3:1 Фарьорски острови
21.11 | 22:30 Украйна 2:2 Франция

Класиране Група C»

Отбор М Т
Гърция 12 31
Турция 12 24
Норвегия 12 23
Босна и Херцеговина 12 13
Молдова 12 12
Унгария 12 12
Малта 12 5

Мачове Група C»

Дата | час
02.09 | 20:15 Малта 2:5 Босна и Херцеговина
02.09 | 21:00 Унгария 1:4 Норвегия
02.09 | 21:15 Молдова 0:1 Гърция
06.09 | 20:00 Норвегия 2:0 Молдова
06.09 | 21:00 Турция 2:0 Малта
06.09 | 21:15 Босна и Херцеговина 1:3 Унгария
07.10 | 19:00 Молдова 2:2 Босна и Херцеговина
07.10 | 20:45 Унгария 0:1 Турция
07.10 | 22:20 Гърция 1:0 Норвегия
11.10 | 20:15 Малта 2:1 Унгария
11.10 | 21:00 Турция 5:0 Молдова
11.10 | 21:15 Босна и Херцеговина 0:4 Гърция
24.03 | 20:00 Молдова 1:1 Малта
24.03 | 22:05 Норвегия 1:2 Босна и Херцеговина
24.03 | 22:30 Гърция 1:4 Турция
28.03 | 19:00 Унгария 2:0 Молдова
28.03 | 20:30 Малта 0:1 Гърция
28.03 | 21:00 Турция 2:2 Норвегия
02.06 | 21:00 Босна и Херцеговина 3:2 Турция
02.06 | 21:05 Норвегия 4:0 Малта
02.06 | 21:30 Гърция 2:0 Унгария
06.06 | 20:00 Норвегия 4:0 Унгария
06.06 | 21:15 Босна и Херцеговина 1:0 Малта
06.06 | 21:30 Гърция 2:1 Молдова
08.09 | 17:00 Унгария 1:0 Босна и Херцеговина
08.09 | 20:30 Малта 2:2 Турция
08.09 | 21:00 Молдова 0:1 Норвегия
12.09 | 20:00 Норвегия 2:2 Гърция
12.09 | 20:30 Турция 3:0 Унгария
12.09 | 21:00 Босна и Херцеговина 0:1 Молдова
13.10 | 17:20 Унгария 2:0 Малта
13.10 | 21:00 Молдова 1:1 Турция
13.10 | 21:30 Гърция 3:2 Босна и Херцеговина
17.10 | 20:30 Малта 2:3 Молдова
17.10 | 20:30 Турция 0:1 Гърция
17.10 | 21:30 Босна и Херцеговина 0:2 Норвегия
17.11 | 20:00 Молдова 3:0 Унгария
17.11 | 21:00 Норвегия 1:2 Турция
17.11 | 22:30 Гърция 5:0 Малта
21.11 | 22:00 Малта 1:4 Норвегия
21.11 | 22:00 Турция 1:0 Босна и Херцеговина
21.11 | 22:15 Унгария 1:2 Гърция

Класиране Група D»

Отбор М Т
Чехия 12 29
Германия 12 27
Ейре 12 17
Словакия 12 16
Уелс 12 15
Кипър 12 14
Сан Марино 12 0

Мачове Група D»

Дата | час
02.09 | 21:15 Чехия 2:1 Уелс
02.09 | 21:15 Словакия 6:1 Кипър
02.09 | 21:45 Германия 1:0 Ейре
06.09 | 21:15 Словакия 0:3 Чехия
06.09 | 21:45 Сан Марино 0:13 Германия
07.10 | 17:00 Уелс 1:5 Словакия
07.10 | 18:15 Чехия 7:0 Сан Марино
07.10 | 19:30 Кипър 5:2 Ейре
11.10 | 21:30 Ейре 1:1 Чехия
11.10 | 21:45 Словакия 1:4 Германия
11.10 | 22:00 Уелс 3:1 Кипър
15.11 | 22:00 Кипър 1:1 Германия
15.11 | 22:30 Ейре 5:0 Сан Марино
07.02 | 22:45 Сан Марино 1:2 Ейре
24.03 | 18:00 Ейре 1:0 Уелс
24.03 | 21:00 Кипър 1:3 Словакия
24.03 | 22:45 Чехия 1:2 Германия
28.03 | 18:25 Чехия 1:0 Кипър
28.03 | 21:30 Ейре 1:0 Словакия
28.03 | 22:00 Уелс 3:0 Сан Марино
02.06 | 17:00 Уелс 0:0 Чехия
02.06 | 20:00 Германия 6:0 Сан Марино
06.06 | 21:30 Германия 2:1 Словакия
22.08 | 22:00 Сан Марино 0:1 Кипър
08.09 | 21:15 Сан Марино 0:3 Чехия
08.09 | 21:30 Словакия 2:2 Ейре
08.09 | 21:30 Уелс 0:2 Германия
12.09 | 19:30 Словакия 2:5 Уелс
12.09 | 20:00 Кипър 3:0 Сан Марино
12.09 | 21:30 Чехия 1:0 Ейре
13.10 | 16:00 Словакия 7:0 Сан Марино
13.10 | 19:15 Кипър 3:1 Уелс
13.10 | 21:45 Ейре 0:0 Германия
17.10 | 21:15 Сан Марино 1:2 Уелс
17.10 | 21:30 Ейре 1:1 Кипър
17.10 | 21:45 Германия 0:3 Чехия
17.11 | 18:00 Уелс 2:2 Ейре
17.11 | 22:00 Германия 4:0 Кипър
17.11 | 22:30 Чехия 3:1 Словакия
21.11 | 19:30 Кипър 0:2 Чехия
21.11 | 22:30 Германия 0:0 Уелс
21.11 | 22:30 Сан Марино 0:5 Словакия

Класиране Група E»

Отбор М Т
Хърватия 12 29
Русия 12 24
Англия 12 23
Израел 12 23
Македония 12 14
Естония 12 7
Андора 12 0

Мачове Група E»

Дата | час
16.08 | 19:00 Естония 0:1 Македония
02.09 | 19:00 Англия 5:0 Андора
02.09 | 21:30 Естония 0:1 Израел
06.09 | 18:00 Русия 0:0 Хърватия
06.09 | 20:00 Израел 4:1 Андора
06.09 | 22:00 Македония 0:1 Англия
07.10 | 18:00 Русия 1:1 Израел
07.10 | 19:00 Англия 0:0 Македония
07.10 | 21:15 Хърватия 7:0 Андора
11.10 | 16:00 Андора 0:3 Македония
11.10 | 18:00 Русия 2:0 Естония
11.10 | 20:00 Хърватия 2:0 Англия
15.11 | 19:00 Македония 0:2 Русия
15.11 | 20:00 Израел 3:4 Хърватия
24.03 | 21:30 Естония 0:2 Русия
24.03 | 21:30 Израел 0:0 Англия
24.03 | 22:15 Хърватия 2:1 Македония
28.03 | 19:00 Израел 4:0 Естония
28.03 | 22:00 Андора 0:3 Англия
02.06 | 18:00 Русия 4:0 Андора
02.06 | 20:30 Македония 1:2 Израел
02.06 | 21:30 Естония 0:1 Хърватия
06.06 | 19:00 Андора 0:2 Израел
06.06 | 21:30 Хърватия 0:0 Русия
06.06 | 21:30 Естония 0:3 Англия
22.08 | 19:00 Естония 2:1 Андора
08.09 | 18:00 Русия 3:0 Македония
08.09 | 19:00 Англия 3:0 Израел
08.09 | 21:30 Хърватия 2:0 Естония
12.09 | 19:00 Андора 0:6 Хърватия
12.09 | 21:30 Македония 1:1 Естония
12.09 | 22:00 Англия 3:0 Русия
13.10 | 17:00 Англия 3:0 Естония
13.10 | 21:15 Хърватия 1:0 Израел
17.10 | 18:00 Русия 2:1 Англия
17.10 | 21:00 Македония 3:0 Андора
17.11 | 20:00 Андора 0:2 Естония
17.11 | 21:00 Израел 2:1 Русия
17.11 | 22:00 Македония 2:0 Хърватия
21.11 | 20:00 Израел 1:0 Македония
21.11 | 23:00 Андора 0:1 Русия
21.11 | 23:00 Англия 2:3 Хърватия

Класиране Група F»

Отбор М Т
Испания 12 28
Швеция 12 26
Дания 12 20
Северна Ирландия 12 20
Латвия 12 12
Исландия 12 8
Лихтенщайн 12 7

Мачове Група F»

Дата | час
02.09 | 17:00 Северна Ирландия 0:3 Исландия
02.09 | 21:00 Латвия 0:1 Швеция
02.09 | 23:00 Испания 4:0 Лихтенщайн
06.09 | 20:30 Швеция 3:1 Лихтенщайн
06.09 | 21:05 Исландия 0:2 Дания
06.09 | 22:15 Северна Ирландия 3:2 Испания
07.10 | 21:00 Дания 0:0 Северна Ирландия
07.10 | 21:00 Латвия 4:0 Исландия
07.10 | 21:00 Швеция 2:0 Испания
11.10 | 21:05 Исландия 1:2 Швеция
11.10 | 21:15 Лихтенщайн 0:4 Дания
11.10 | 22:00 Северна Ирландия 1:0 Латвия
24.03 | 22:15 Лихтенщайн 1:4 Северна Ирландия
25.03 | 00:00 Испания 2:1 Дания
28.03 | 20:30 Лихтенщайн 1:0 Латвия
28.03 | 21:45 Северна Ирландия 2:1 Швеция
28.03 | 23:00 Испания 1:0 Исландия
02.06 | 19:00 Исландия 1:1 Лихтенщайн
02.06 | 21:00 Дания 0:3 Швеция
02.06 | 21:30 Латвия 0:2 Испания
06.06 | 21:15 Швеция 5:0 Исландия
06.06 | 21:30 Лихтенщайн 0:2 Испания
06.06 | 21:30 Латвия 0:2 Дания
22.08 | 21:45 Северна Ирландия 3:1 Лихтенщайн
08.09 | 19:15 Латвия 1:0 Северна Ирландия
08.09 | 21:30 Швеция 0:0 Дания
08.09 | 23:00 Исландия 1:1 Испания
12.09 | 21:00 Дания 4:0 Лихтенщайн
12.09 | 21:05 Исландия 2:1 Северна Ирландия
12.09 | 23:00 Испания 2:0 Латвия
13.10 | 19:00 Исландия 2:4 Латвия
13.10 | 20:00 Лихтенщайн 0:3 Швеция
13.10 | 21:00 Дания 1:3 Испания
17.10 | 21:00 Дания 3:1 Латвия
17.10 | 21:00 Лихтенщайн 3:0 Исландия
17.10 | 21:30 Швеция 1:1 Северна Ирландия
17.11 | 19:00 Латвия 4:1 Лихтенщайн
17.11 | 22:45 Северна Ирландия 2:1 Дания
18.11 | 00:00 Испания 3:0 Швеция
21.11 | 21:00 Испания 1:0 Северна Ирландия
21.11 | 22:00 Дания 3:0 Исландия
21.11 | 22:00 Швеция 2:1 Латвия

Класиране Група G»

Отбор М Т
Румъния 12 29
Холандия 12 26
България 12 25
Беларус 12 13
Албания 12 11
Словения 12 11
Люксембург 12 3

Мачове Група G»

Дата | час
02.09 | 20:00 Беларус 2:2 Албания
02.09 | 21:00 Румъния 2:2 България
02.09 | 21:30 Люксембург 0:1 Холандия
06.09 | 20:00 България 3:0 Словения
06.09 | 21:00 Албания 0:2 Румъния
06.09 | 21:30 Холандия 3:0 Беларус
07.10 | 20:15 Румъния 3:1 Беларус
07.10 | 21:00 България 1:1 Холандия
07.10 | 21:45 Словения 2:0 Люксембург
11.10 | 19:00 Беларус 4:2 Словения
11.10 | 21:15 Люксембург 0:1 България
11.10 | 21:30 Холандия 2:1 Албания
24.03 | 19:00 Албания 0:0 Словения
24.03 | 19:00 Люксембург 1:2 Беларус
24.03 | 22:30 Холандия 0:0 Румъния
28.03 | 18:00 България 0:0 Албания
28.03 | 18:30 Румъния 3:0 Люксембург
28.03 | 21:45 Словения 0:1 Холандия
02.06 | 21:00 Беларус 0:2 България
02.06 | 21:30 Албания 2:0 Люксембург
02.06 | 21:45 Словения 1:2 Румъния
06.06 | 20:00 България 2:1 Беларус
06.06 | 21:00 Румъния 2:0 Словения
06.06 | 21:15 Люксембург 0:3 Албания
08.09 | 18:00 Люксембург 0:3 Словения
08.09 | 19:00 Беларус 1:3 Румъния
08.09 | 21:30 Холандия 2:0 България
12.09 | 20:30 България 3:0 Люксембург
12.09 | 20:45 Словения 1:0 Беларус
12.09 | 21:45 Албания 0:1 Холандия
13.10 | 18:00 Беларус 0:1 Люксембург
13.10 | 20:15 Румъния 1:0 Холандия
13.10 | 21:30 Словения 0:0 Албания
17.10 | 21:15 Люксембург 0:2 Румъния
17.10 | 21:30 Холандия 2:0 Словения
17.10 | 21:45 Албания 1:1 България
17.11 | 19:00 България 1:0 Румъния
17.11 | 22:00 Албания 2:4 Беларус
17.11 | 22:30 Холандия 1:0 Люксембург
21.11 | 19:00 Румъния 6:1 Албания
21.11 | 20:00 Беларус 2:1 Холандия
21.11 | 20:00 Словения 0:2 България