2000 Белгия и Холандия

Мачове Qualification - Play-offs»

Дата | час
13.11 | 17:00 Шотландия 0:2 Англия
13.11 | 21:00 Словения 2:1 Украйна
13.11 | 21:05 Израел 0:5 Дания
13.11 | 22:00 Ейре 1:1 Турция
17.11 | 20:00 Украйна 1:1 Словения
17.11 | 21:00 Турция 0:0 Ейре
17.11 | 21:15 Дания 3:0 Израел
17.11 | 23:00 Англия 0:1 Шотландия

Класиране Група 1»

Отбор М Т
Италия 8 15
Швейцария 8 14
Дания 8 14
Уелс 8 9
Беларус 8 3

Мачове Група 1»

Дата | час
05.09 | 20:30 Беларус 0:0 Дания
05.09 | 21:45 Уелс 0:2 Италия
10.10 | 20:15 Дания 1:2 Уелс
10.10 | 21:45 Италия 2:0 Швейцария
14.10 | 21:15 Швейцария 1:1 Дания
14.10 | 21:30 Уелс 3:2 Беларус
27.03 | 19:30 Беларус 0:1 Швейцария
27.03 | 21:15 Дания 1:2 Италия
31.03 | 21:15 Швейцария 2:0 Уелс
31.03 | 21:45 Италия 1:1 Беларус
05.06 | 20:15 Дания 1:0 Беларус
05.06 | 21:45 Италия 4:0 Уелс
09.06 | 21:15 Швейцария 0:0 Италия
09.06 | 21:30 Уелс 0:2 Дания
04.09 | 17:00 Беларус 1:2 Уелс
04.09 | 20:15 Дания 2:1 Швейцария
08.09 | 21:15 Швейцария 2:0 Беларус
08.09 | 21:45 Италия 2:3 Дания
09.10 | 20:30 Беларус 0:0 Италия
09.10 | 21:30 Уелс 0:2 Швейцария

Класиране Група 2»

Отбор М Т
Норвегия 10 25
Словения 10 17
Гърция 10 15
Латвия 10 13
Албания 10 7
Грузия 10 5

Класиране Група 4»

Отбор М Т
Франция 10 21
Украйна 10 20
Русия 10 19
Исландия 10 15
Армения 10 8
Андора 10 0

Класиране Група 5»

Отбор М Т
Швеция 8 22
Англия 8 13
Полша 8 13
България 8 8
Люксембург 8 0

Класиране Група 6»

Отбор М Т
Испания 8 21
Израел 8 13
Австрия 8 13
Кипър 8 12
Сан Марино 8 0

Класиране Група 7»

Отбор М Т
Румъния 10 24
Португалия 10 23
Словакия 10 17
Унгария 10 12
Азербайджан 10 4
Лихтенщайн 10 4

Мачове Група 7»

Дата | час
02.09 | 21:00 Румъния 7:0 Лихтенщайн
05.09 | 21:15 Словакия 3:0 Азербайджан
06.09 | 21:30 Унгария 1:3 Португалия
10.10 | 15:00 Азербайджан 0:4 Унгария
10.10 | 17:30 Лихтенщайн 0:4 Словакия
10.10 | 23:00 Португалия 0:1 Румъния
14.10 | 21:00 Лихтенщайн 2:1 Азербайджан
14.10 | 21:15 Унгария 1:1 Румъния
14.10 | 21:30 Словакия 0:3 Португалия
27.03 | 00:00 Португалия 7:0 Азербайджан
27.03 | 21:30 Унгария 5:0 Лихтенщайн
27.03 | 21:30 Румъния 0:0 Словакия
31.03 | 18:00 Азербайджан 0:1 Румъния
31.03 | 19:00 Словакия 0:0 Унгария
31.03 | 21:30 Лихтенщайн 0:5 Португалия
05.06 | 16:00 Азербайджан 4:0 Лихтенщайн
05.06 | 21:00 Румъния 2:0 Унгария
05.06 | 23:00 Португалия 1:0 Словакия
09.06 | 21:00 Румъния 4:0 Азербайджан
09.06 | 21:15 Унгария 0:1 Словакия
09.06 | 23:00 Португалия 8:0 Лихтенщайн
04.09 | 15:30 Азербайджан 1:1 Португалия
04.09 | 21:15 Словакия 1:5 Румъния
04.09 | 21:15 Лихтенщайн 0:0 Унгария
08.09 | 17:00 Словакия 2:0 Лихтенщайн
08.09 | 21:00 Румъния 1:1 Португалия
08.09 | 21:15 Унгария 3:0 Азербайджан
09.10 | 16:00 Азербайджан 0:1 Словакия
09.10 | 20:30 Португалия 3:0 Унгария
09.10 | 20:30 Лихтенщайн 0:3 Румъния

Класиране Група 8»

Отбор М Т
Югославия 8 17
Ейре 8 16
Хърватия 8 15
Македония 8 8
Малта 8 0

Класиране Група 9»

Отбор М Т
Чехия 10 30
Шотландия 10 18
Естония 10 11
Босна и Херцеговина 10 11
Литва 10 11
Фарьорски острови 10 3

Мачове Група 9»

Дата | час
04.06 | 19:15 Естония 5:0 Фарьорски острови
19.08 | 21:30 Босна и Херцеговина 1:0 Фарьорски острови
05.09 | 16:00 Литва 0:0 Шотландия
05.09 | 21:30 Босна и Херцеговина 1:1 Естония
06.09 | 17:00 Фарьорски острови 0:1 Чехия
10.10 | 17:00 Шотландия 3:2 Естония
10.10 | 18:45 Босна и Херцеговина 1:3 Чехия
10.10 | 20:00 Литва 0:0 Фарьорски острови
14.10 | 18:00 Чехия 4:1 Естония
14.10 | 20:00 Литва 4:2 Босна и Херцеговина
14.10 | 22:00 Шотландия 2:1 Фарьорски острови
27.03 | 18:00 Чехия 2:0 Литва
31.03 | 18:00 Литва 1:2 Естония
31.03 | 22:00 Шотландия 1:2 Чехия
05.06 | 19:00 Естония 0:2 Чехия
05.06 | 19:00 Фарьорски острови 1:1 Шотландия
05.06 | 21:30 Босна и Херцеговина 2:0 Литва
09.06 | 19:00 Естония 1:2 Литва
09.06 | 21:00 Фарьорски острови 2:2 Босна и Херцеговина
09.06 | 21:30 Чехия 3:2 Шотландия
04.09 | 19:00 Фарьорски острови 0:2 Естония
04.09 | 20:00 Литва 0:4 Чехия
04.09 | 21:30 Босна и Херцеговина 1:2 Шотландия
08.09 | 18:00 Естония 0:0 Шотландия
08.09 | 19:00 Фарьорски острови 0:1 Литва
08.09 | 21:30 Чехия 3:0 Босна и Херцеговина
05.10 | 22:00 Шотландия 1:0 Босна и Херцеговина
09.10 | 16:00 Естония 1:4 Босна и Херцеговина
09.10 | 16:00 Шотландия 3:0 Литва
09.10 | 21:15 Чехия 2:0 Фарьорски острови