Мачове Qualification - Play-offs»

Дата | час
13.12 | 23:00 Холандия 2:0 Ейре

Класиране Група 1»

Отбор М Т
Румъния 10 21
Франция 10 20
Словакия 10 14
Полша 10 13
Израел 10 12
Азербайджан 10 1

Мачове Група 1»

Дата | час
04.09 | 18:00 Израел 2:1 Полша
07.09 | 20:00 Румъния 3:0 Азербайджан
07.09 | 21:30 Словакия 0:0 Франция
08.10 | 22:45 Франция 0:0 Румъния
12.10 | 19:00 Израел 2:2 Словакия
12.10 | 22:15 Полша 1:0 Азербайджан
12.11 | 19:00 Румъния 3:2 Словакия
16.11 | 20:00 Азербайджан 0:2 Израел
16.11 | 20:00 Полша 0:0 Франция
13.12 | 20:00 Азербайджан 0:2 Франция
14.12 | 19:00 Израел 1:1 Румъния
29.03 | 18:00 Израел 0:0 Франция
29.03 | 18:30 Румъния 2:1 Полша
29.03 | 19:00 Словакия 4:1 Азербайджан
25.04 | 18:30 Полша 4:3 Израел
26.04 | 18:00 Азербайджан 1:4 Румъния
26.04 | 21:45 Франция 4:0 Словакия
07.06 | 18:30 Полша 5:0 Словакия
07.06 | 20:00 Румъния 2:1 Израел
16.08 | 19:00 Азербайджан 0:1 Словакия
16.08 | 21:45 Франция 1:1 Полша
06.09 | 18:00 Полша 0:0 Румъния
06.09 | 19:00 Словакия 1:0 Израел
06.09 | 21:45 Франция 10:0 Азербайджан
11.10 | 19:00 Израел 2:0 Азербайджан
11.10 | 19:30 Словакия 4:1 Полша
11.10 | 20:00 Румъния 1:3 Франция
15.11 | 17:00 Азербайджан 0:0 Полша
15.11 | 19:30 Словакия 0:2 Румъния
15.11 | 22:45 Франция 2:0 Израел

Класиране Група 2»

Отбор М Т
Испания 10 26
Дания 10 21
Белгия 10 15
Македония 10 7
Кипър 10 7
Армения 10 5

Класиране Група 3»

Отбор М Т
Швейцария 8 17
Турция 8 15
Швеция 8 9
Унгария 8 8
Исландия 8 5

Класиране Група 4»

Отбор М Т
Хърватия 10 23
Италия 10 23
Литва 10 16
Украйна 10 13
Словения 10 11
Естония 10 0

Класиране Група 5»

Отбор М Т
Чехия 10 21
Холандия 10 20
Норвегия 10 20
Беларус 10 11
Люксембург 10 10
Малта 10 2

Мачове Група 5»

Дата | час
06.09 | 17:30 Чехия 6:1 Малта
07.09 | 21:00 Норвегия 1:0 Беларус
07.09 | 21:15 Люксембург 0:4 Холандия
12.10 | 20:15 Малта 0:0 Чехия
12.10 | 21:00 Беларус 2:0 Люксембург
12.10 | 21:45 Норвегия 1:1 Холандия
16.11 | 20:00 Беларус 0:4 Норвегия
16.11 | 22:15 Холандия 0:0 Чехия
14.12 | 21:15 Малта 0:1 Норвегия
14.12 | 22:15 Холандия 5:0 Люксембург
22.02 | 21:15 Малта 0:1 Люксембург
29.03 | 17:30 Чехия 4:2 Беларус
29.03 | 21:00 Люксембург 0:2 Норвегия
29.03 | 21:15 Холандия 4:0 Малта
26.04 | 19:00 Беларус 1:1 Малта
26.04 | 21:00 Норвегия 5:0 Люксембург
26.04 | 21:15 Чехия 3:1 Холандия
07.06 | 20:00 Беларус 1:0 Холандия
07.06 | 20:45 Норвегия 2:0 Малта
07.06 | 21:00 Люксембург 1:0 Чехия
16.08 | 21:15 Норвегия 1:1 Чехия
06.09 | 21:00 Люксембург 1:0 Малта
06.09 | 21:15 Чехия 2:0 Норвегия
06.09 | 21:15 Холандия 1:0 Беларус
07.10 | 19:00 Беларус 0:2 Чехия
11.10 | 22:00 Малта 0:4 Холандия
11.10 | 22:00 Люксембург 0:0 Беларус
12.11 | 17:00 Малта 0:2 Беларус
15.11 | 22:05 Холандия 3:0 Норвегия
15.11 | 22:05 Чехия 3:0 Люксембург

Класиране Група 6»

Отбор М Т
Португалия 10 23
Ейре 10 17
Северна Ирландия 10 17
Австрия 10 16
Латвия 10 12
Лихтенщайн 10 1

Мачове Група 6»

Дата | час
20.04 | 22:00 Северна Ирландия 4:1 Лихтенщайн
07.09 | 18:00 Лихтенщайн 0:4 Австрия
07.09 | 20:00 Латвия 0:3 Ейре
07.09 | 22:00 Северна Ирландия 1:2 Португалия
09.10 | 20:00 Латвия 1:3 Португалия
12.10 | 21:35 Австрия 1:2 Северна Ирландия
12.10 | 22:30 Ейре 4:0 Лихтенщайн
13.11 | 20:00 Португалия 1:0 Австрия
15.11 | 16:00 Лихтенщайн 0:1 Латвия
16.11 | 23:00 Северна Ирландия 0:4 Ейре
18.12 | 20:00 Португалия 8:0 Лихтенщайн
29.03 | 16:30 Ейре 1:1 Северна Ирландия
29.03 | 19:25 Австрия 5:0 Латвия
26.04 | 19:00 Латвия 0:1 Северна Ирландия
26.04 | 19:25 Австрия 7:0 Лихтенщайн
26.04 | 21:30 Ейре 1:0 Португалия
03.06 | 19:00 Лихтенщайн 0:0 Ейре
03.06 | 23:00 Португалия 3:2 Латвия
07.06 | 22:00 Северна Ирландия 1:2 Латвия
11.06 | 18:00 Ейре 1:3 Австрия
15.08 | 19:00 Лихтенщайн 0:7 Португалия
16.08 | 20:00 Латвия 3:2 Австрия
03.09 | 23:00 Португалия 1:1 Северна Ирландия
06.09 | 18:30 Латвия 1:0 Лихтенщайн
06.09 | 21:30 Австрия 3:1 Ейре
11.10 | 17:00 Лихтенщайн 0:4 Северна Ирландия
11.10 | 22:30 Австрия 1:1 Португалия
11.10 | 22:30 Ейре 2:1 Латвия
15.11 | 23:00 Северна Ирландия 5:3 Австрия
16.11 | 00:00 Португалия 3:0 Ейре

Класиране Група 7»

Отбор М Т
Германия 10 25
България 10 22
Грузия 10 15
Молдова 10 9
Албания 10 8
Уелс 10 8

Класиране Група 8»

Отбор М Т
Русия 10 26
Шотландия 10 23
Гърция 10 18
Финландия 10 15
Фарьорски острови 10 6
Сан Марино 10 0

Мачове Група 8»

Дата | час
07.09 | 19:00 Финландия 0:2 Шотландия
07.09 | 19:00 Фарьорски острови 1:5 Гърция
12.10 | 19:00 Русия 4:0 Сан Марино
12.10 | 21:00 Гърция 4:0 Финландия
12.10 | 23:00 Шотландия 5:1 Фарьорски острови
16.11 | 20:00 Финландия 5:0 Фарьорски острови
16.11 | 21:00 Гърция 2:0 Сан Марино
16.11 | 23:00 Шотландия 1:1 Русия
14.12 | 20:00 Финландия 4:1 Сан Марино
18.12 | 21:00 Гърция 1:0 Шотландия
29.03 | 19:00 Русия 0:0 Шотландия
29.03 | 20:00 Сан Марино 0:2 Финландия
26.04 | 21:00 Фарьорски острови 0:4 Финландия
26.04 | 21:00 Гърция 0:3 Русия
26.04 | 21:05 Сан Марино 0:2 Шотландия
06.05 | 18:00 Русия 3:0 Фарьорски острови
25.05 | 18:00 Фарьорски острови 3:0 Сан Марино
07.06 | 21:00 Фарьорски острови 0:2 Шотландия
07.06 | 21:00 Сан Марино 0:7 Русия
11.06 | 19:00 Финландия 2:1 Гърция
16.08 | 19:00 Финландия 0:6 Русия
16.08 | 22:00 Шотландия 1:0 Гърция
06.09 | 19:00 Фарьорски острови 2:5 Русия
06.09 | 21:30 Сан Марино 0:4 Гърция
06.09 | 22:00 Шотландия 1:0 Финландия
11.10 | 20:00 Русия 2:1 Гърция
11.10 | 22:30 Сан Марино 1:3 Фарьорски острови
15.11 | 19:00 Русия 3:1 Финландия
15.11 | 20:30 Гърция 5:0 Фарьорски острови
15.11 | 23:00 Шотландия 5:0 Сан Марино